PTT Kargo Adiyaman Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Adiyaman Merkez Müdürlüğü Adıyaman'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adiyaman Merkez Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0416) 216 05 70
Adres:
Eskisaray Mh. Atatürk Blv. No 182 Merkez/Adıyaman

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adiyaman Merkez Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adiyaman merkez müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adiyaman merkez müdürlüğü telefonadiyaman merkez müdürlüğü adresadiyaman merkez müdürlüğü neredeadiyaman merkez müdürlüğü iletişimadiyaman merkez müdürlüğü merkez

En Yakın Kargo © 2019