MNG Kargo Adil Işik Şubesi

MNG Kargo Adil Işik Şubesi İstanbul'nın Kağıthane bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Adil Işik Şubesi İletişim

Telefon:
(0212) 371 79 40
(0212) 371 79 41
Adres:
Hamidiye Mah. Cendere Yolu No:23 Kağıthane, İstanbul

MNG Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Adil Işik Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-14:00

MNG Kargo adil işik şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adil işik şubesi telefonadil işik şubesi adresadil işik şubesi neredeadil işik şubesi iletişimadil işik şubesi kağıthane

En Yakın Kargo © 2019