MNG Kargo Gençlik Bulvari Şubesi

MNG Kargo Gençlik Bulvari Şubesi Eskişehir'nın Odunpazarı bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Gençlik Bulvari Şubesi İletişim

Telefon:
(0222) 229 26 27
(0222) 229 26 28
Adres:
Büyükdere Mh.Dalgıç Sk. No:85/A Odunpazarı, Eskişehir

MNG Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Gençlik Bulvari Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-14:00

MNG Kargo gençlik bulvari şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

gençlik bulvari şubesi telefongençlik bulvari şubesi adresgençlik bulvari şubesi neredegençlik bulvari şubesi iletişimgençlik bulvari şubesi odunpazarı

En Yakın Kargo © 2019