MNG Kargo Eskişehir Merkez Şubesi

MNG Kargo Eskişehir Merkez Şubesi Eskişehir'nın Odunpazarı bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Eskişehir Merkez Şubesi İletişim

Telefon:
(0222) 228 13 10
Adres:
75.Yıl Mah. Teksan Sanayi Sitesi Mardin Sok. H4 Blok No:2-3-7-8 Odunpazarı, Eskişehir

MNG Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Eskişehir Merkez Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-14:00

MNG Kargo eskişehir merkez şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

eskişehir merkez şubesi telefoneskişehir merkez şubesi adreseskişehir merkez şubesi neredeeskişehir merkez şubesi iletişimeskişehir merkez şubesi odunpazarı

En Yakın Kargo © 2019