MNG Kargo Adana Akt. Sb Şubesi

MNG Kargo Adana Akt. Sb Şubesi Adana'nın Sarıçam bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Adana Akt. Sb Şubesi İletişim

Telefon:
(0322) 346 41 56
Adres:
Yeni Mah. 2069 Sok. No:2/A Sarıçam, Adana

MNG Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Adana Akt. Sb Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-14:00

MNG Kargo adana akt. sb şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adana akt. sb şubesi telefonadana akt. sb şubesi adresadana akt. sb şubesi neredeadana akt. sb şubesi iletişimadana akt. sb şubesi sarıçam

En Yakın Kargo © 2019