Aras Kargo Sabah Şubesi

Aras Kargo Sabah Şubesi İstanbul'nın Başakşehir bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Sabah Şubesi İletişim

Telefon:
0533 504 75 04
0549 776 81 12
Adres:
İkitelli Osb Mah. Tümsan 2 Kisim C Blok Sok. Tümsan 2. Kisim Sit C Blok Apt No: 8 Başakşerhir/istanbul Başakşehir, İstanbul

Aras Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Sabah Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-13:00

Aras Kargo sabah şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

sabah şubesi telefonsabah şubesi adressabah şubesi neredesabah şubesi iletişimsabah şubesi başakşehir

En Yakın Kargo © 2019