Aras Kargo Eskişehir Kurumsal Şubesi

Aras Kargo Eskişehir Kurumsal Şubesi Eskişehir'nın Odunpazari bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Eskişehir Kurumsal Şubesi İletişim

Telefon:
0530 655 15 84
Adres:
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Orhan Erden Bulvari No: 20/3 Odunpazari

Aras Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Eskişehir Kurumsal Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-13:00

Aras Kargo eskişehir kurumsal şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

eskişehir kurumsal şubesi telefoneskişehir kurumsal şubesi adreseskişehir kurumsal şubesi neredeeskişehir kurumsal şubesi iletişimeskişehir kurumsal şubesi odunpazari

En Yakın Kargo © 2019