Aras Kargo Adana Kurumsal Şubesi

Aras Kargo Adana Kurumsal Şubesi Adana'nın Seyhan bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Adana Kurumsal Şubesi İletişim

Telefon:
0542 440 34 22
Adres:
Zeytinli Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvari No: 625/A Seyhan adana Seyhan, Adana

Aras Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Adana Kurumsal Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-13:00

Aras Kargo adana kurumsal şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adana kurumsal şubesi telefonadana kurumsal şubesi adresadana kurumsal şubesi neredeadana kurumsal şubesi iletişimadana kurumsal şubesi seyhan

En Yakın Kargo © 2019