TNT Kargo Takip

TNT Kargo gönderilerinizin teslimat durumlarıyla ilgili sayfamızdan sorgulama yaparak bilgi alabilirsiniz. TNT Kargo tarafından verilen takip numarasını aşağıda ki "Kargo Takip No" kutucuğuna girdikten sonra "Kargo Sorgula" butonuna tıklayınız. Gönderinizle ilgili bilgiler sayfa yüklendikten sonra formun hemen altında yer alacaktır. Sorgulama sonuçları doğrudan tnt kargo sisteminden çekilmektedir.

Aras kargo'dan daha detaylı bilgi için 444 0 868 numaralı müşteri hizmetleri temsilcisi ya da alıcı şube sayfasında yer alan şube telefon numarasıyla şube çalışanlarından hafta içi 08:00-18:00, cumartesi 09:00-17:00 çalışma saatleri içinde yardım alabilirsiniz.

TNT Kargo şubelerini görüntülemek istiyorsanız TNT Kargo sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız tnt kargo şubesini bulunduğu şehir sayfasını ziyaret edip şube adres, telefon, çalışma saatleri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.


Kargo Takibi Sıkça Sorulan Sorular

Takip kodu olmadan gönderim hakkında bilgi alabilir miyim?
Sitemiz üzerinden kargo takip işleminizi sadece kargo kodu ile yapabilirsiniz. Kargo kodunuz yok ise 444 0 868 müşteri hizmetlerini arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilir ve kargo kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Takip kodu yanlış uyarısı alıyorum. Ne yapmalıyım?
Girilen kargo kodu ile arama yaptığınızda bu uyarıyı almanız, girdiğiniz kargo kodu bilgisinin yanlış olduğunu göstermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak kargo kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Kargomun son hareketi şubede görüntülenmektedir.
Kargonuz eğer adrese teslim olarak gönderildiyse ilk dağıtım gününde adresinize ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılacaktır.

Alıcıya ulaşılamadı veya alıcı adreste bulunamadı!
Kurye alıcı adresinizde sizi bulamadıysa, şubeden alınması gerekliliğiyle ilgili bir not bırakmıştır. Kargonuzun bulunduğu şubeden kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Diğer Kargo Takip Sayfaları

Aras Kargo Takip
444 2552
Yurtiçi Kargo Takip
444 9999
MNG Kargo Takip
444 0606
PTT Kargo Takip
444 1 788
UPS Kargo Takip
444 00 66 - 444 00 33
Sürat Kargo Takip
0850 202 0 202

TNT Kargo Yorumları