Sürat Kargo Özsan Eski2 Şubesi

Sürat Kargo Özsan Eski2 Şubesi Malatya'nın Yeşilyurt bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Özsan Eski2 Şubesi İletişim

Telefon:
(0422) 238 58 48
Adres:
Karakavak Mh. Özsansanayisitesi19.blok Sk. No: 1 Yeşilyurt, Malatya

Sürat Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Sürat Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Özsan Eski2 Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
09:00-18:00
Cumartesi:
09:00-15:00

Sürat Kargo özsan eski2 şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

özsan eski2 şubesi telefonözsan eski2 şubesi adresözsan eski2 şubesi neredeözsan eski2 şubesi iletişimözsan eski2 şubesi yeşilyurt

En Yakın Kargo © 2019