PTT Kargo 5. Er. Eğit. Tugayı Şubesi

PTT Kargo 5. Er. Eğit. Tugayı Şubesi Sivas'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 5. Er. Eğit. Tugayı Şubesi İletişim

Telefon:
(0346) 224 30 49
Adres:
Ptt Yüceyurt Mah.rahmi Günay Cad.15Kışla Sok.1 Merkez Sivas

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 5. Er. Eğit. Tugayı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 5. er. eğit. tugayı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

5. er. eğit. tugayı şubesi telefon5. er. eğit. tugayı şubesi adres5. er. eğit. tugayı şubesi nerede5. er. eğit. tugayı şubesi iletişim5. er. eğit. tugayı şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019