PTT Kargo 1. Tak. Jan. Tugay Komutanlığı Şubesi

PTT Kargo 1. Tak. Jan. Tugay Komutanlığı Şubesi Şırnak'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 1. Tak. Jan. Tugay Komutanlığı Şubesi İletişim

Telefon:
(0486) 216 19 88
Adres:
Ptt Şehrinuh Mah.ömerli Cad.özçınar Sk .no22 Merkez Şırnak

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 1. Tak. Jan. Tugay Komutanlığı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 1. tak. jan. tugay komutanlığı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

1. tak. jan. tugay komutanlığı şubesi telefon1. tak. jan. tugay komutanlığı şubesi adres1. tak. jan. tugay komutanlığı şubesi nerede1. tak. jan. tugay komutanlığı şubesi iletişim1. tak. jan. tugay komutanlığı şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019