PTT Kargo Yenişehir Şube Şefliği

PTT Kargo Yenişehir Şube Şefliği Şanlıurfa'nın Haliliye bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Yenişehir Şube Şefliği İletişim

Telefon:
(0414) 315 88 67
Adres:
PTT Yenişehir Şubesi Recep tayyip Erdoğan Bulvarı.No17 A1, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Yenişehir Şube Şefliği Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo yenişehir şube şefliği çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

yenişehir şube şefliği telefonyenişehir şube şefliği adresyenişehir şube şefliği neredeyenişehir şube şefliği iletişimyenişehir şube şefliği haliliye

En Yakın Kargo © 2019