PTT Kargo Şanlıurfa Şube Şefliği

PTT Kargo Şanlıurfa Şube Şefliği Şanlıurfa'nın Karaköprü bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Şanlıurfa Şube Şefliği İletişim

Telefon:
(0414) 347 86 64
Adres:
PTT Çankaya Mah. 2011 Sok. No 2, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Şanlıurfa Şube Şefliği Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo şanlıurfa şube şefliği çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

şanlıurfa şube şefliği telefonşanlıurfa şube şefliği adresşanlıurfa şube şefliği neredeşanlıurfa şube şefliği iletişimşanlıurfa şube şefliği karaköprü

En Yakın Kargo © 2019