PTT Kargo Karaköprü Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Karaköprü Merkez Müdürlüğü Şanlıurfa'nın Karaköprü bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Karaköprü Merkez Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0414) 347 11 79
Adres:
Şenevler Mh. Narlık Caddesi 6120. Sk. No 18/A Karaköprü/Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Karaköprü Merkez Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo karaköprü merkez müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

karaköprü merkez müdürlüğü telefonkaraköprü merkez müdürlüğü adreskaraköprü merkez müdürlüğü neredekaraköprü merkez müdürlüğü iletişimkaraköprü merkez müdürlüğü karaköprü

En Yakın Kargo © 2019