PTT Kargo Haliliye(L) Merkezi

PTT Kargo Haliliye(L) Merkezi Şanlıurfa'nın Haliliye bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Haliliye(L) Merkezi İletişim

Telefon:
(0414) 313 01 33
Adres:
PTT HaliliyeL Merkezi Yeşildirek Mh. Emniyet Cd. 413 Sk. Koç2 Apt. No88A, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Haliliye(L) Merkezi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo haliliye(l) merkezi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

haliliye(l) merkezi telefonhaliliye(l) merkezi adreshaliliye(l) merkezi neredehaliliye(l) merkezi iletişimhaliliye(l) merkezi haliliye

En Yakın Kargo © 2019