PTT Kargo Eyyüpnebi Borsa Şubesi

PTT Kargo Eyyüpnebi Borsa Şubesi Şanlıurfa'nın Eyyübiye bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Eyyüpnebi Borsa Şubesi İletişim

Telefon:
(0414) 247 24 98
Adres:
PTT Eyyüpkent Mah.Buğday Borsası Girişi, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Eyyüpnebi Borsa Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo eyyüpnebi borsa şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

eyyüpnebi borsa şubesi telefoneyyüpnebi borsa şubesi adreseyyüpnebi borsa şubesi neredeeyyüpnebi borsa şubesi iletişimeyyüpnebi borsa şubesi eyyübiye

En Yakın Kargo © 2019