PTT Kargo Ceylanpınar Merkezi

PTT Kargo Ceylanpınar Merkezi Şanlıurfa'nın Ceylanpinar bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Ceylanpınar Merkezi İletişim

Telefon:
(0414) 471 40 01
Adres:
PTT Ulucami Mahallesi 1002. Cd. No54, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Ceylanpınar Merkezi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo ceylanpınar merkezi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

ceylanpınar merkezi telefonceylanpınar merkezi adresceylanpınar merkezi neredeceylanpınar merkezi iletişimceylanpınar merkezi ceylanpinar

En Yakın Kargo © 2019