PTT Kargo Çarşı Şubesi (Siverek)

PTT Kargo Çarşı Şubesi (Siverek) Şanlıurfa'nın Siverek bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Çarşı Şubesi (Siverek) İletişim

Telefon:
(0414) 552 21 73
Adres:
PTT Çarşı Şubesi Camikebir Mah.Adnan Menderes Bulvarı No43, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Çarşı Şubesi (Siverek) Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo çarşı şubesi (siverek) çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

çarşı şubesi (siverek) telefonçarşı şubesi (siverek) adresçarşı şubesi (siverek) neredeçarşı şubesi (siverek) iletişimçarşı şubesi (siverek) siverek

En Yakın Kargo © 2019