PTT Kargo Abuuşağı Acentesi

PTT Kargo Abuuşağı Acentesi Nevşehir'nın Gülşehir bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Abuuşağı Acentesi İletişim

Telefon:
(0384) 429 74 20
Adres:
Ptt Abuuşağı Şubesi FEVZİ ÇAKMAK MAH. ORTAKÖY CAD. NO 9 Gülşehir Nevşehir

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Abuuşağı Acentesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo abuuşağı acentesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

abuuşağı acentesi telefonabuuşağı acentesi adresabuuşağı acentesi neredeabuuşağı acentesi iletişimabuuşağı acentesi gülşehir

En Yakın Kargo © 2019