PTT Kargo Yenişehir Ptt Merkezi

PTT Kargo Yenişehir Ptt Merkezi Mardin'nın Artuklu bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Yenişehir Ptt Merkezi İletişim

Telefon:
(0482) 213 30 47
Adres:
Yenişehir Mah. Ptt Cd. No 15 Yeni 1915 Artuklu Mardin

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Yenişehir Ptt Merkezi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo yenişehir ptt merkezi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

yenişehir ptt merkezi telefonyenişehir ptt merkezi adresyenişehir ptt merkezi neredeyenişehir ptt merkezi iletişimyenişehir ptt merkezi artuklu

En Yakın Kargo © 2019