PTT Kargo Göztepe Mahallesi Şubesi

PTT Kargo Göztepe Mahallesi Şubesi İstanbul'nın Bağcilar bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Göztepe Mahallesi Şubesi İletişim

Telefon:
(0212) 445 99 21
Adres:
Göztepeufuk15 Bağcılar İstanbul Avrupa Yakası, Bağcilar

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Göztepe Mahallesi Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo göztepe mahallesi şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

göztepe mahallesi şubesi telefongöztepe mahallesi şubesi adresgöztepe mahallesi şubesi neredegöztepe mahallesi şubesi iletişimgöztepe mahallesi şubesi bağcilar

En Yakın Kargo © 2019