PTT Kargo Yakutiye Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Yakutiye Merkez Müdürlüğü Erzurum'nın Yakutiye bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Yakutiye Merkez Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0442) 235 62 36
Adres:
Narmanlı Mh. Sıvırcık Sk. No1/2 Yakutiye Erzurum

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Yakutiye Merkez Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo yakutiye merkez müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

yakutiye merkez müdürlüğü telefonyakutiye merkez müdürlüğü adresyakutiye merkez müdürlüğü neredeyakutiye merkez müdürlüğü iletişimyakutiye merkez müdürlüğü yakutiye

En Yakın Kargo © 2019