PTT Kargo Adana Doğu Giriş Acentesi

PTT Kargo Adana Doğu Giriş Acentesi Adana'nın Ceyhan bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adana Doğu Giriş Acentesi İletişim

Telefon:
0532 562 93 37
Adres:
Ptt Sirkeli Köyü Ceyhan Adana

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adana Doğu Giriş Acentesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adana doğu giriş acentesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adana doğu giriş acentesi telefonadana doğu giriş acentesi adresadana doğu giriş acentesi neredeadana doğu giriş acentesi iletişimadana doğu giriş acentesi ceyhan

En Yakın Kargo © 2019