PTT Kargo Takip

PTT Kargo gönderi takip işlemlerinizi buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı gönderilerinizin sorgulamasını aynı sayfadan yapabilirsiniz. Aliexpress gibi uluslararası eticaret platformlarından yaptığınız alışverişlere ait gönderi takiplerinide PTT Kargo gönderi takip sayfasından yapabilirsiniz.

PTT Gönderi Takip Sayfası

PTT Kargo şubelerini görüntülemek istiyorsanız PTT Kargo sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız ptt kargo şubesini bulunduğu şehir sayfasını ziyaret edip şube adres, telefon, çalışma saatleri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.


Kargo Takibi Sıkça Sorulan Sorular

Takip kodu olmadan gönderim hakkında bilgi alabilir miyim?
Sitemiz üzerinden kargo takip işleminizi sadece kargo kodu ile yapabilirsiniz. Kargo kodunuz yok ise 444 1 788 müşteri hizmetlerini arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilir ve kargo kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Takip kodu yanlış uyarısı alıyorum. Ne yapmalıyım?
Girilen kargo kodu ile arama yaptığınızda bu uyarıyı almanız, girdiğiniz kargo kodu bilgisinin yanlış olduğunu göstermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak kargo kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Kargomun son hareketi şubede görüntülenmektedir.
Kargonuz eğer adrese teslim olarak gönderildiyse ilk dağıtım gününde adresinize ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılacaktır.

Alıcıya ulaşılamadı veya alıcı adreste bulunamadı!
Kurye alıcı adresinizde sizi bulamadıysa, şubeden alınması gerekliliğiyle ilgili bir not bırakmıştır. Kargonuzun bulunduğu şubeden kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Diğer Kargo Takip Sayfaları

Aras Kargo Takip
444 2552
Yurtiçi Kargo Takip
444 9999
MNG Kargo Takip
444 0606
UPS Kargo Takip
444 00 66 - 444 00 33
Sürat Kargo Takip
0850 202 0 202
TNT Kargo Takip
444 0 868

PTT Kargo Yorumları