Yandex En Yakın Kargo

Aras Kargo Takip

Aras Kargo takip sayfamızda gönderilerinizin teslimat durumlarıyla ilgili sayfamızdan kargo takip no ile sorgulama yaparak bilgi alabilirsiniz. Aras Kargo tarafından verilen takip numarasını aşağıda ki "Kargo Takip No" kutucuğuna girdikten sonra "Kargo Sorgula" butonuna tıklayınız. Sistem kargo sorgulama işleminizi tamamladığında sonuçlar sayfada görüntülenecektir. Sorgulama sonuçları doğrudan aras kargo veritabanından alınmaktadır.

Aras Kargo'dan daha detaylı bilgi için 444 2552 numaralı müşteri hizmetleri temsilcisi ya da alıcı şube sayfasında yer alan şube telefon numarasıyla şube çalışanlarından hafta içi 08:30-18:00, cumartesi 08:30-13:00 çalışma saatleri içinde yardım alabilirsiniz.

Aras Kargo Takip Sıkça Sorulan Sorular

Takip kodu olmadan gönderim hakkında bilgi alabilir miyim?
Sitemiz üzerinden kargo takip işleminizi sadece kargo kodu ile yapabilirsiniz. Kargo kodunuz yok ise 444 2552 müşteri hizmetlerini arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilir ve kargo kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Takip kodu yanlış uyarısı alıyorum. Ne yapmalıyım?
Girilen kargo kodu ile arama yaptığınızda bu uyarıyı almanız, girdiğiniz kargo kodu bilgisinin yanlış olduğunu göstermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak kargo kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Kargomun son hareketi şubede görüntülenmektedir.
Kargonuz eğer adrese teslim olarak gönderildiyse ilk dağıtım gününde adresinize ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılacaktır.

Alıcıya ulaşılamadı veya alıcı adreste bulunamadı!
Kurye alıcı adresinizde sizi bulamadıysa, şubeden alınması gerekliliğiyle ilgili bir not bırakmıştır. Kargonuzun bulunduğu şubeden kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Aras Kargo Takip Şikayet ve Yorumları